KURUMSAL BİLGİLER

“Hayata değer katan”

ENYAPI; ENKAYGROUP bünyesinde 2006 yılında kurulmuştur. Kurucuları İnşaat sektöründe 20 yılı aşan tecrübelerini daha ilerilere taşımayı kendilerine hedef koymuştur.

Ülkemizin güzide şehri İstanbul’da; konut, ticaret ve turizm fonksiyonu içeren muhtelif projeleri başarıyla tamamlamıştır.

ENYAPI gayrimenkul geliştirmek amacıyla yatırımlar yapmaktadır.

Gerek geliştirdiği kendi gayrimenkuller, gerekse gayrimenkul karşılığı inşaat işlerine devam etmekte ve önemli projeler geliştirmektedir. İnşaat sektöründe başarılı iş ortaklarıyla daha büyük projelerde de yer almaktadır.

İLKELERİMİZ

“Hayata değer katan” sloganıyla hafızalarda yer edip, seçkin bir şirket olmanın devamlılığını sağlamak hedeflerimizdendir.

ENYAPI geleceğin konfor anlayışını, bugün inşa etme hayaliyle sürekli gelişmektedir.

Mimari, mühendislik ve geleneksel değerlerden vazgeçmeden en doğruyu yapmaya azami dikkat etmektedir.

Toprak, hava ve suyu günümüz mimarisi içinde panoramik bir görünümde konumlandırarak, hayatımıza katmak hedeflerimizin en önemlisidir.

Merkezine insanı alan, çizgisini zamana miras bırakan mimari gayretimiz var. Bu gayrette sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir çevre oluşturma ilkesi var.

Bu ilkelerle ortaya çıkan eserleri hem ülke ekonomisine, hem de müşterilerimize kârlı ve değerli yatırımlara dönüştürüyoruz.

             
Copyright © ENYAPI İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. - 2015 Tüm hakları saklıdır.